• Dyrektor Szkoły Podstawowej im. Jana Pawła II w Lubiszynie zaprasza do złożenia oferty w postępowaniu pn.

„Zakup i dostawa mobilnego miasteczka rowerowego o orientacyjnych wymiarach

„Zakup oraz dostawa hulajnóg elektrycznych ’’ w ramach projektu „Mobilne miasteczka rowerowe dla szkół szansą na poprawę bezpieczeństwa uczniów w Gminie Lubiszyn”
      • W dniu 05.05.2022r. uczniowie klasy piątej w ramach lekcji techniki wykonywali deski kuchenne, do których wykorzystywali produkty zakupione w ramach nicjatywy edukacyjnej realizowanej przez Ministerstwo Edukacji i Nauki we współpracy z Centrum GovTech w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów pod nazwą "Laboratoria Przyszłości"
      • Szkoła Lubiszyn rusza na wycieczki z dofinansowaniem z programu "Poznaj Polskę".
        Z przyjemnościa informujemy, iż w obecnej edycji programu otrzymaliśmy dofinansowanie na dwie wycieczki, które odbedą sie jescze w tym roku szkolnym.
          • Sukces uczennicy klasy 3

Zofia Tudek zdobyła wyróżnienie w ogólnopolskim konkursie plastycznym pt. „Jak wyobrażasz sobie kosmitów oraz kosmiczne zwierzęta?”, organizowanym przez Fundację Eureka im. prof. Jerzego Stelmacha. W konkursie brali udział zarówno uczniowie szkół podstawowych jak i średnich.

Serdecznie Zosi gratulujemy!

• Zbiórka surowców wtórnych

Z przyjemnościa przedstawiamy postęp w zbiórce surowców wtórnych przez naszych uczniów.

Każda kolejna ilość surowców zbliża naszą szkołę do uzyskania podium w konkursie ekologicznym.

Jeżeli zechcą Państwo wspomóc naszą zbiórkę, to zapraszamy z każdą ilością surowców do szkoły.

Z góry dziękujemy i życzymy miłego weekendu.

REKRUTACJA 2022/2023

Harmonogram czynności w postępowaniu rekrutacyjnym oraz postępowaniu uzupełniającym na rok szkolny 2022/2023 do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych, dla których organem prowadzącym jest Gmina Lubiszyn.

Kryteria rekrutacji do klas pierwszych publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Lubiszyn dla kandydatów zamieszkałych poza obwodem wybranej szkoły podstawowej (podstawa prawna: uchwała nr XXXIII/241/2018 Rady Gminy Lubiszyn z dnia 26 stycznia 2018r.
            w sprawie: określenia kryteriów obowiązujących w postępowaniu rekrutacyjnym do klasy pierwszej publicznych szkół podstawowych prowadzonych przez Gminę Lubiszyn dla kandydatów zamieszkałych poza obwodem wybranej szkoły podstawowej, określenia dokumentów niezbędnych do potwierdzenia spełniania kryteriów oraz przyznania liczby punktów każdemu kryterium
            ).

• Projekt "Edukacja kluczem do sukcesu"

Projekt pn. „Edukacja kluczem do sukcesu”

jest współfinansowany z Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego Lubuskie 2020.Głównym celem projektu jest podniesienie poziomu kompetencji kluczowych i uniwersalnych na rynku pracy oraz niwelowanie dysproporcji edukacyjnych w tym zakresie wśród 225 uczniów, zamieszkujących naszą gminę. W ramach projektu planowane są dodatkowe zajęcia dydaktyczno-wyrównawcze, koła zainteresowań oraz zakup sprzętów i materiałów dydaktycznych niezbędnych do realizacji zaplanowanych zajęć. Projekt ma za zadanie wspomóc wykorzystanie pełnego potencjału edukacyjnego uczniów, objętych wsparciem, przeciwdziałać powstaniu i pogłębieniu się dysproporcji edukacyjnych oraz eliminować zagrożenie przedwczesnym opuszczeniem przez uczniów systemu oświaty. Realizowany będzie we wszystkich szkołach podstawowych, dla których organem prowadząc

• EKOLOGIA

Dnia 4 stycznia 2022r. oddaliśmy kolejną partię surowców wtórnych, która małymi krokami przybliża nas do kolejnego sukcesu w zbiórce tychże surowców.

Zapraszamy do szkoły z każdą ilością makulatury,nakrętek, baterii i zsieie.

Surowce mozna dostarczać w godzinach 8.00 - 13.00 po wcześniejszym kontakcie telefonicznym pod n umerem telefonu 519513150.

• PSE
      • Gmina Lubiszyn