• Obiady i herbata

• Opłaty za obiady proszę dokonywać do 15 - go dnia każdego miesiąca, na konto:

GBS o/Barlinek

39 8355 0009 0075 1087 2000 0004

W tytule wpłaty proszę podać imię i nazwisko dziecka oraz rodzaj opłaty - obiad.

Koszt jednego obiadu to 7,50 zł

tel. 519513150

e-mail: szkpodstlubiszyn@interia.pl

• Jadłospis

• Ważne informacje

• Termin płatności
            • Prosimy o dokonywanie wpłat do dnia 15 - go każdego miesiąca.

• Herbata
            • W roku szkolnym 2023/2024 nie pobieramy opłaty za herbatę.

• Obiady
            • Odpłatność za jeden obiad wynosi 7,50 zł.

• ZWROTY ZA NIEWYKORZYSTANE OBIADY i HERBATĘ
              1. Zwrot poniesionych kosztów następuje z powodu choroby, wycieczki lub innych przyczyn losowych, jeżeli nieobecność ucznia wynosi powyżej trzech dni po wcześniejszym zgłoszeniu nieobecności ucznia w sekretariacie szkoły.
              2. Nieobecność ucznia w szkole można zgłaszać telefonicznie (tel. 519 513 150) lub drogą elektroniczną szkpodstlubiszyn@interia.pl, bądź też osobiście.
              3. Tylko na tej podstawie powstała nadpłata może być zaliczona na poczet opłaty na następny miesiąc lub podlegać zwrotowi.
              4. Szczegółowe ustalenia dotyczące zwrotów:
                1. W przypadku planowanej nieobecności ucznia w szkole w celu dokonania odpisu zgłasza się ten fakt, z co najmniej trzydniowym wyprzedzeniem najpóźniej do godz. 9.00, w przeciwnym razie zwrot nie będzie możliwy;
                2. W wyjątkowych przypadkach (nagłej choroby lub zdarzeń losowych) zgłasza się ten fakt w danym dniu najpóźniej do godz. 9.00, w przeciwnym razie zwrot nie będzie możliwy. Odliczenia będą dokonywane od następnego dnia po zgłoszeniu,;
                3. W przypadku wyjazdów, wycieczek, zawodów sportowych itp. nieobecność uczniów zgłaszają w sekretariacie organizatorzy imprezy, co najmniej na 7 dni przed planowanym wyjazdem – należy przedłożyć imienną listę uczestników imprezy.